Tillbaka till listan
Elring

Packning, avgasrör

Produktnummer: 1334359

Tillverkare kod: 182.960

EAN: 4067806116430

23,18 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 21-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    ApplikationFärdiga
    snällPackningar
    PositionAvgasrör till överladdare
    Garanti2 år
    Varunummer8484100000

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-52-023-1754
    AJUSA 00841500
    ASAM 60158
    CORTECO 027496H
    Dr!ve+ DP1310.15.0346
    Dr.Motor Automotive DRM03408
    ELRING 182.960 (denna produkt)
    ELWIS ROYAL 3056070
    FA1 110-941
    21,79 kr
    GLASER X51706-01
    GUARNITAUTO 234768-5400
    HJS 83 11 1912
    LUCAS LEG0003EP
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    PAYEN JE5099
    STELLOX 75-51783-SX
    TOPRAN 107 440
    VICTOR REINZ 71-33841-00
    26,05 kr
    WILMINK GROUP WG1221902
    WILMINK GROUP WG1247265
    WILMINK GROUP WG1007234
    WILMINK GROUP WG1158415
    WILMINK GROUP WG1191110
    WILMINK GROUP WG2135098
    WILMINK GROUP WG2667863
    ZentParts Z16424
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    3A0 253 115 AUDI
    1 069 525 FORD
    97VW 9451AA FORD
    3A0 253 115 SEAT
    3A0 253 115 SKODA
    3A0 253 115 VW
    3A0 253 115 CUPRA
    3A0 253 115 VAG
  • Tillverkare

    Elring

    Elring levererar OE leverantör till olika tillverkare. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, Volkswagen och många fler märken är bland de vanliga kunderna. Programmet av Elring innefattar:


  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    21-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig