Tillbaka till listan
FEBI

Packning, avgasgrenrör

  • Packning, avgasgrenrör
  • Packning, avgasgrenrör, miniatyr 2

Produktnummer: 0837537

Tillverkare kod: 104199

EAN: 4054224041994

109,89 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    ApplikationFärdiga
    snällPackningar
    MaterialStål
    Garanti3 år
    3 års kommersiell garanti

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-52-023-1434
    Dr!ve+ DP1310.15.0448
    ELRING 515.450
    63,75 kr
    ELRING 258.311
    36,78 kr
    FEBI 104199 (denna produkt)
    KAMOKA 8705033
    KAMOKA 8705036
    TOPRAN 722 299
    WILMINK GROUP WG1087774
    WILMINK GROUP WG1247546
    WILMINK GROUP WG2455948
    WILMINK GROUP WG1765230
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    WILMINK GROUP WG1162349
    WILMINK GROUP WG1103816
    WILMINK GROUP WG1765237
    WILMINK GROUP WG1232594
    WILMINK GROUP WG1008248
    WILMINK GROUP WG1008249
    WILMINK GROUP WG1162350
    WILMINK GROUP WG2134997
    WILMINK GROUP WG1221732
    WILMINK GROUP WG1193314
    ZentParts Z15818
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    0349.G8 CITROËN
    0349.J6 CITROËN
    349.G8 CITROËN
    349.J6 CITROËN
    0349.G8 PEUGEOT
    0349.J6 PEUGEOT
    349.G8 PEUGEOT
    349.J6 PEUGEOT
    9652981380 FIAT
  • Tillverkare

    FEBI

    FEBI är en av våra största tillverkarna i bromsskivor, bromsbelägg, fjädring armar och chassiprodukter.

    FEBI på allt för den professionella reparation av bilar, släpvagnar och skåpbilar av alla stora märken och modeller. FEBI använder sina år av erfarenhet, den senaste productietechnologieà «n och investera i expansion av sin egen produktion.

    FEBI står på dessa frågor från andra tillverkare:

    - Mycket stort utbud av> 30.000 produkter
    - 95% är i lager vid Febi och sålunda levereras snabbt
    - FEBI producerar sin egen, och därmed garanterar en hög kvalitet tysk
    - Stort utbud av mycket nya bilmodeller

    För tillfället FEBI produkter i följande produktgrupper:

    - Bromssats
    - Brake
    - Gas Springs
    - Kontroll Arms
    - Fjädrar
    - Distribution Sets
    - filter
    - Spolar
    - Kylning Delar (Kylvätska Fläns, ormar)
    - Spark
    - Skicka Bullets och Rods
    - Länkarm Gummi
    - Lager
    - Sensorer
    - Elektriska delar

    FEBI nu även levererar sin egen Pro kit. FEBI Pro kit är en komplett reparation och omfattar alla material för att ersätta en fullständig reparation i enlighet med reglerna. Användbara, för om du inte behöver söka alla produkter tillsammans och alltid passar.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig

  • Packning, avgasgrenrör
    Payen

    Packning, avgasgrenrör

    Specifikationerna inte finns

    84,70 kr

    I lager
  • Luftfilter C 2039 MANN-FILTER
    MANN-FILTER

    Luftfilter C 2039 MANN-FILTER

    längd (mm): 200 bredd (mm): 94

    Winprice
    Rek. pris: 166,76 kr

    115,02 kr

    I lager
  • Bromsok
    Topran

    Bromsok

    Specifikationerna inte finns

    403,23 kr

    I lager