Tillbaka till listan
Mahle

Kolvringsats

  • Kolvringsats
  • Kolvringsats, miniatyr 2
  • Kolvringsats, miniatyr 3

Produktnummer: 1180542

Tillverkare kod: 034 74 N0

EAN: 4009026547434

132,24 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 31-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Förpackningslängd [cm]12,5
    Förpackningsbredd [cm]12,50
    Förpackningshöjd [cm]3,00
    Garanti2 år
    Komponentnummer1. R1,5 IW Cr P
    2.NM 1,75
    3. 3S 3,0 Cr
    Nettovikt [g]30
    Cylinderhål [mm]81,01

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    Borsehung B18811
    Borsehung B19036
    GOETZE ENGINE 08-109700-00
    KOLBENSCHMIDT 800001013000
    116,25 kr
    MAHLE 034 74 N0 (denna produkt)
    MV Parts MV 01560 STD
    RIDEX 444P0015
    STARK SKPRK-1020014
    WILMINK GROUP WG1023879
    WILMINK GROUP WG1295040
    WILMINK GROUP WG1212419
    WILMINK GROUP WG1295230
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    WILMINK GROUP WG1285819
    WILMINK GROUP WG1010888
    WILMINK GROUP WG1100872
    WILMINK GROUP WG1298844
    WILMINK GROUP WG1096215
    WILMINK GROUP WG1023876
    WILMINK GROUP WG1287670
    WILMINK GROUP WG1904353
    WILMINK GROUP WG1295045
    WILMINK GROUP WG1010890
    WILMINK GROUP WG1904350
    vika 11981543401
  • Originalnummer

    026-198-151A AUDI
    026198151C AUDI
    026-198-151B AUDI
    026198151A CUPRA
    026198151B CUPRA
    026198151C CUPRA
    026 198 151 C VW
    026 198 151 B VW
    026 198 151 A VW
  • Tillverkare

    Mahle

    Mahle/Knecht filters är specialiserade på allt som har med förbränningsmotorn och dess närmiljö att göra

    Mer än 140 kända motorcykel- och fordonstillverkare utrustar nu sina motorer med MAHLE motordelar och filter som standard.

    Hos Winparts erbjuder vi bland annat följande produkter från Mahle:

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    31-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig