Tillbaka till listan
NRF

Kylfläkthjul

Produktnummer: 1547176

Tillverkare kod: 47063

EAN: 8718042029362

927,63 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras i övermorgon
Säker betalning

  • 14 dagars ångerrätt
  • Beställ smidigt och betala tryggt
  • Snabb leverans: 2 dagar
  • Expert Kundservice

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2Med kylarfläktssarg
    Spänning [V]12
    Nominell effekt (W)120
    Värmning/KylningEnkelfläkt
    Antal fläktblad8
    KontakthållarformOval
    RotationsriktningRotation medsols
    Garanti2 år
    Diameter 1 (mm)293
    Antal kontakter2

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    AHE 321.070
    AKS DASIS 158067N
    AUTOGAMMA GA200816
    AVA QUALITY COOLING OL7518
    831,50 kr
    DENSO DER20015
    ELECTRO AUTO 33V54018
    FEBI BILSTEIN 104789
    737,26 kr
    KALE OTO RADYATÖR 419500
    LORO 037-014-0036
    MAHLE ORIGINAL CFF 118 000P
    NISSENS 85197
    1 005,50 kr
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    NRF 47063 (denna produkt)
    PRASCO OP030F002
    PRASCO OL7518
    SWAG 40 10 4789
    TYC 825-0001
    1 793,31 kr
    VEMO V40-01-1042
    WILMINK GROUP WG1775686
    WILMINK GROUP WG1720163
    WILMINK GROUP WG1897397
    WILMINK GROUP WG2180510
    WILMINK GROUP WG2240937
  • Tillämplighet

    OPEL
    COMBO Skåp/stor
    COMBO Skåp/stor limousine | 10.2001-12.2012 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64kw - Z 16 SE
    COMBO Tour
    COMBO Tour | 10.2001-12.2011 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64kw - Z 16 SE
    CORSA C
    CORSA C (X01) | 09.2000-12.2009 1.0 (F08, F68) - 973ccm, 58pk, 43kw - Z 10 XE
    CORSA C (X01) | 09.2000-12.2009 1.2 (F08, F68) - 1199ccm, 75pk, 55kw - Z 12 XE
    CORSA C (X01) | 09.2000-12.2009 1.4 (F08, F68) - 1389ccm, 90pk, 66kw - Z 14 XE
    CORSA C (X01) | 09.2000-12.2009 1.8 (F08, F68) - 1796ccm, 125pk, 92kw - Z 18 XE
    CORSA C Skåp/halvkombi (X01) | 09.2000-12.2012 1.2 16V (F08, W5L) - 1199ccm, 75pk, 55kw - Z 12 XE
  • Originalnummer

    6341151 OPEL
    13114008 VAUXHALL
    13114008 OPEL
    9158008 VAUXHALL
    9158008 OPEL
    1341332 VAUXHALL
    6341151 VAUXHALL
    6341164 VAUXHALL
    24445192 OPEL
    6341164 OPEL
    1341332 OPEL
    24445192 VAUXHALL
  • Tillverkare

    NRF
    NRF har varit en ledande tillverkare och leverantör av kylprodukter till fordons-, marin- och industrisektorerna sedan 1927. NRF är traditionellt känt för tillverkning av radiatorer, kylfläktar och värmemotstånd, men har även vuxit till en leverantör av ett komplett sortiment av motorkylning och luftkonditioneringsdelar. NRF har världsomspännande utvecklings- och testanläggningar. Stora grossister och distributörer av fordonsdelar såväl som mindre specialister i mer än 80 länder världen över förlitar sig på NRFs högkvalitativa produkter varje dag.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    i övermorgon

  • Fråga?

    • 1547176. Kylfläkthjul
    • För att hjälpa dig väl i fråga behöver vi ytterligare information om bilen. Vi skulle vilja veta från dig: gör / modell / modell, år, kropp, bränsle, automatisk eller skift, antal dörrar, chassinummer.

Säker betalning