ABS-givare MEYLE-ORIGINAL: True to OE.
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| Typ | R5W |
| Antal | 10 |
| Applikation | Dimmljus |
| spänning | 12V |
| snäll | Glödlampa |
| Fatmodell | Låda |
| Garanti | 2 år |
| wattal | 5W |
| Glödlampa i basversion | BA15s |
| Märkeffekt [W] | 5 |
Allmän giltighet.
| 17253 | JENBACHER |
|---|---|
| 20112 | JENBACHER |
| 37897 | JENBACHER |
Förväntat leveransdatum:
06-05-2026
Det är Ptima-lampor, jag använder dem för min trädgårdsbelysning.
Bra och rättvist pris. Lager fylls på för när ett ljus dör.
bra priskvoten
-ingen ytterligare förklaring-
Säker betalning