Tillbaka till listan
Sidem

Parallelstag, styrning

Produktnummer: 0729613

Tillverkare kod: 63534

EAN: 5413978134618

-35% 1 116,50 kr

728,47 kr

Inkl skatter

															

Konmått [mm]: 12.6 Position: Framaxel vänster (förarsidan) jämna artikelnummer: 63535 Garanti: 2

Beställningsvara


  • 14 dagars ångerrätt
  • Beställ smidigt och betala tryggt
  • Snabb leverans
  • Kundservice på svenska
  • Specifikationer


    Konmått [mm] 12.6
    Position Framaxel vänster (förarsidan)
    jämna artikelnummer 63535
    Garanti 2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.B.S. 250195
    AUTOMEGA 110075610
    BENDIX 040188B
    DELPHI TL396
    DENCKERMANN D180170
    FEBI BILSTEIN 10024
    FLENNOR FL425-A
    FORMPART 2977032
    FRAP FT/380
    GSP S100155
    JP GROUP 1144402470
    KRAFT AUTOMOTIVE 4300165
    LEMFÖRDER 10292 01
    METZGER 56005001
    MEYLE 116 030 8264
    MONROE L29324
    MOOG VO-DS-8264
    NK 5004759
    OCAP 0590224
    OPTIMAL G0-536
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    QUINTON HAZELL QDL2882S
    RIW AU20103001
    RIW VW20063008
    RIW VW20073005
    RIW SE20023001
    RIW VW20073008
    RIW VW20073006
    RIW VW20073003
    RIW VW20073004
    RIW AU23183004
    RTS 90-00989-2
    RUVILLE 915466
    SIDEM 63534 (denna produkt)
    SWAG 30 72 0049
    TALOSA 41-09665
    TOPRAN 103 501
    TRISCAN 8500 29324
    TRW JRA255
    VAICO V10-7053
    sbs 19015004759
  • Tillämplighet

    VOLKSWAGEN
    PASSAT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 ABN, EZ, 1F
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 AEK, AFT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 RF
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 TD RA, SB
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 AAM
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 ABS, ADZ, RP
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 PB
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 PF
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 16V KR
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 G60 Syncro PG
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 GL KR
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 D 1Y
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 TD AAZ
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 TDI 1Z, AHU
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 TDI AFN
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 2E, ADY, AGG
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 AEP
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 16V 9A
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 16V ABF
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 Syncro 2E, ADY, AGG
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.8 VR6 AAA
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 AEK, AFT
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 EZ, 1F
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 RF
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 TD RA, SB
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 AAM
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 ABS, ADZ, RP
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 KR
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 PB
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 PF
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 16V KR
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 G60 Syncro PG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 D 1Y
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 TD AAZ
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 TDI 1Z, AHU
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 TDI AFN
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 2E, ADY, AGG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 AEP
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 16V 9A
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 16V ABF
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 Syncro 2E, ADY, AGG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.8 VR6 AAA
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.9 VR6 Syncro ABV
  • Originalnummer

    357 422 803 A VW
  • Tillverkare

    Sidem
  • Leveranstid

    Förväntat transportdatum:

    03-06-2019

  • Fråga?

    • 0729613. Parallelstag, styrning
    • För att hjälpa dig väl i fråga behöver vi ytterligare information om bilen. Vi skulle vilja veta från dig: gör / modell / modell, år, kropp, bränsle, automatisk eller skift, antal dörrar, chassinummer.

Parallelstag, styrning

Parallelstag, styrning

728,47 kr