Tillbaka till listan
Sidem

Parallelstag, styrning

Produktnummer: 0729613
Tillverkare kod: 63534
EAN: 5413978134618

-24% 1 091,74 kr

829,72 kr

Inkl skatter

															

Konmått [mm]: 12.6 Garanti: 2 år jämna artikelnummer: 63535 Position: Framaxel vänster

Beställningsvara


  • 14 dagars ångerrätt
  • Beställ smidigt och betala tryggt
  • Snabb leverans
  • Kundservice på svenska
  • Specifikationer


    Konmått [mm] 12.6
    Garanti 2 år
    jämna artikelnummer 63535
    Position Framaxel vänster (förarsidan)

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.B.S. 250195
    AUTOMEGA 110075610
    BENDIX 040188B
    DELPHI TL396
    DENCKERMANN D180170
    FEBI BILSTEIN 10024
    FLENNOR FL425-A
    FORMPART 2977032
    FRAP FT/380
    GSP S100155
    JP GROUP 1144402470
    KRAFT AUTOMOTIVE 4300165
    LEMFÖRDER 10292 01
    METZGER 56005001
    MEYLE 116 030 8264
    MONROE L29324
    MOOG VO-DS-8264
    NK 5004759
    OCAP 0590224
    OPTIMAL G0-536
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    QUINTON HAZELL QDL2882S
    RIW VW20073004
    RIW AU20103001
    RIW VW20073008
    RIW AU23183004
    RIW SE20023001
    RIW VW20063008
    RIW VW20073005
    RIW VW20073006
    RIW VW20073003
    RTS 90-00989-2
    RUVILLE 915466
    SIDEM 63534 (denna produkt)
    SWAG 30 72 0049
    TALOSA 41-09665
    TOPRAN 103 501
    TRISCAN 8500 29324
    TRW JRA255
    VAICO V10-7053
    sbs 19015004759
  • Tillämplighet

    VOLKSWAGEN
    PASSAT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 ABN, EZ, 1F
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 AEK, AFT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 RF
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 TD RA, SB
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 AAM
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 ABS, ADZ, RP
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 PB
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 PF
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 16V KR
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 G60 Syncro PG
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 GL KR
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 D 1Y
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 TD AAZ
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 TDI 1Z, AHU
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 TDI AFN
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 2E, ADY, AGG
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 AEP
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 16V 9A
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 16V ABF
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 Syncro 2E, ADY, AGG
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.8 VR6 AAA
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 AEK, AFT
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 EZ, 1F
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 RF
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 TD RA, SB
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 AAM
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 ABS, ADZ, RP
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 KR
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 PB
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 PF
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 16V KR
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 G60 Syncro PG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 D 1Y
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 TD AAZ
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 TDI 1Z, AHU
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 TDI AFN
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 2E, ADY, AGG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 AEP
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 16V 9A
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 16V ABF
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 Syncro 2E, ADY, AGG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.8 VR6 AAA
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.9 VR6 Syncro ABV
  • Originalnummer

    357 422 803 A VW
  • Tillverkare

    Sidem
  • Leveranstid

    Förväntat transportdatum:

    01-04-2019

  • Fråga?

    • 0729613. Parallelstag, styrning
    • För att hjälpa dig väl i fråga behöver vi ytterligare information om bilen. Vi skulle vilja veta från dig: gör / modell / modell, år, kropp, bränsle, automatisk eller skift, antal dörrar, chassinummer.