Tillbaka till listan
Sidem

Parallelstag, styrning

Produktnummer: 0729707
Tillverkare kod: 63532
EAN: 5413978134588

-24% 1 897,22 kr

1 441,89 kr

Inkl skatter

															

Konmått [mm]: 12.6 Position: Framaxel vänster (förarsidan) jämna artikelnummer: 63533 Garanti: 2

Beställningsvara


  • 14 dagars ångerrätt
  • Beställ smidigt och betala tryggt
  • Snabb leverans
  • Kundservice på svenska
  • Specifikationer


    Konmått [mm] 12.6
    Position Framaxel vänster (förarsidan)
    jämna artikelnummer 63533
    Garanti 2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.B.S. 250146
    BENDIX 040168B
    BENDIX 040233B
    DELPHI TL383
    ETS 31.AJ.984
    FEBI BILSTEIN 08054
    FEBI BILSTEIN 19764
    FLENNOR FL533-A
    FLENNOR FL944-A
    FORMPART 2977028
    FRAP FT/415
    JP GROUP 1144401770
    KRAFT AUTOMOTIVE 4300107
    MAPCO 19864
    MAPCO 49873
    MASTER-SPORT 10262-SET-MS
    MASTER-SPORT 10262-PCS-MS
    METZGER 56003201
    MEYLE 116 030 8202
    MONROE L29312
    MOOG VO-DS-7190
    NK 5004754
    NK 5004756
    OCAP 0590202
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    OPTIMAL G0-055
    OPTIMAL G0-644
    QUINTON HAZELL QDL2755S
    RIW SE20023001
    RIW VW20073008
    RIW VW20073003
    RIW AU20103001
    RIW AU23183004
    RIW VW20073005
    RIW VW20073004
    RIW VW20073006
    RTS 90-00982
    RUVILLE 915452
    SIDEM 63532 (denna produkt)
    SWAG 30 72 0039
    SWAG 30 91 9764
    TRISCAN 8500 29312
    TRW JRA372
    TRW JRA221
    TRW JRA223
    VAICO V10-7045
    sbs 19015004754
    sbs 19015004756
  • Tillämplighet

    SEAT
    TOLEDO I
    TOLEDO I (1L) | 1991.05-1999.03 2.0 i 16V ABF
    VOLKSWAGEN
    CORRADO
    CORRADO (53I) | 1988.09-1995.12 2.9 VR6 ABV
    GOLF III
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.4 ABD, AEX
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.6 ABU, AEA, AEE
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.6 AEK, AFT, AKS
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.8 AAM
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.8 ABS, ACC, ADZ
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.8 Syncro (1HX1) ABS, ADZ
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 D 1Y
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 SDI AEY
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 TD,GTD AAZ
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 TDI 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 TDI AFN
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 TDI Syncro (1HX1) 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.0 2E, ABA, ADY, AGG, AKR
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.0 GL AEP
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.0 GTI 16V ABF
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.0 Syncro (1HX1) AGG
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.8 VR6 AAA
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.9 VR6 Syncro (1HX1) ABV
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 Citystromer
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.6 AEK, AFT, AKS
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.8 AAM
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.8 ABS, ADZ
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.9 TDI 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.9 TDI AFN
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 2.0 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1997.12 1.4 ABD, AEX
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1997.12 1.8 ABS, ADZ
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.4 ABD
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.4 ABD, AEX, APQ
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.6 AEK, AFT, AKS
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.8 AAM, ANN
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.8 ABS, ADZ, ANP
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.8 Syncro ADZ
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 D 1Y
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 SDI AEY
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 TD AAZ
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 TDI 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 TDI AFN
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 TDI Syncro 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 2.0 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 2.0 AEP
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 2.0 Syncro AGG
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 2.9 VR6 Syncro ABV
    GOLF IV
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 1.6 AFT, AKS
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 1.8 AAM, ANN
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 1.8 ADZ, ANP
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 1.9 TDI AFN, AVG
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 1.9 TDI AHU, ALE
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 2.0 AGG, AKR, ATU, AWF, AWG
    VENTO
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.4 ABD, AEX
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.6 ABU, AEA, AEE
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.6 AEK, AFT
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.8 AAM
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.8 ABS, ADZ
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.9 D 1Y
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.9 SDI AEY
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.9 TD AAZ
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.9 TDI 1Z, AHU, ALE
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.9 TDI AFN
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 2.0 2E, ADY, AGG, AKR
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 2.0 GL AEP
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 2.8 VR6 AAA
  • Originalnummer

    1H0 422 803 A SEAT
    1H0 422 803 D VW
    1H0 422 803 VW
    1H0 422 803 A VW
  • Tillverkare

    Sidem
  • Leveranstid

    Förväntat transportdatum:

    01-04-2019

  • Fråga?

    • 0729707. Parallelstag, styrning
    • För att hjälpa dig väl i fråga behöver vi ytterligare information om bilen. Vi skulle vilja veta från dig: gör / modell / modell, år, kropp, bränsle, automatisk eller skift, antal dörrar, chassinummer.