Tillbaka till listan
Sidem

Parallelstag, styrning

Produktnummer: 0730058

Tillverkare kod: 63524

EAN: 5413978134533

-35% 1 902,35 kr

1 241,21 kr

Inkl skatter

															

Konmått [mm]: 12.6 Position: Framaxel vänster (förarsidan) jämna artikelnummer: 63525 Garanti: 2

Beställningsvara


  • 14 dagars ångerrätt
  • Beställ smidigt och betala tryggt
  • Snabb leverans
  • Kundservice på svenska
  • Specifikationer


    Konmått [mm] 12.6
    Position Framaxel vänster (förarsidan)
    jämna artikelnummer 63525
    Garanti 2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    BENDIX 040253B
    DENCKERMANN D180137
    FLENNOR FL556-A
    FORMPART 2977047
    JP GROUP 1144402270
    MAPCO 49692
    METZGER 56005001
    MEYLE 116 030 8289
    MONROE L29370
    OCAP 0591644
    OPTIMAL G0-667
    QUINTON HAZELL QDL3210S
    RIW SE20023001
    RIW AU20103001
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    RIW VW20073004
    RIW VW20073005
    RIW AU23183004
    RIW VW20073008
    RIW VW20073006
    RIW VW20063008
    RIW VW20073003
    RTS 90-00952-2
    RUVILLE 915424
    SIDEM 63524 (denna produkt)
    TRISCAN 8500 29370
    TRW JRA230
    VAICO V10-7172
  • Tillämplighet

    VOLKSWAGEN
    PASSAT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 ABN, EZ, 1F
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 AEK, AFT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 RF
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 TD RA, SB
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 AAM
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 ABS, ADZ, RP
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 PB
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 PF
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 16V KR
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 G60 Syncro PG
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 GL KR
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 D 1Y
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 TD AAZ
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 TDI 1Z, AHU
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 TDI AFN
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 2E, ADY, AGG
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 AEP
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 16V 9A
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 16V ABF
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 Syncro 2E, ADY, AGG
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.8 VR6 AAA
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 AEK, AFT
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 EZ, 1F
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 RF
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 TD RA, SB
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 AAM
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 ABS, ADZ, RP
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 KR
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 PB
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 PF
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 16V KR
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 G60 Syncro PG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 D 1Y
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 TD AAZ
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 TDI 1Z, AHU
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 TDI AFN
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 2E, ADY, AGG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 AEP
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 16V 9A
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 16V ABF
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 Syncro 2E, ADY, AGG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.8 VR6 AAA
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.9 VR6 Syncro ABV
  • Originalnummer

    3A0 422 803 C VW
  • Tillverkare

    Sidem
  • Leveranstid

    Förväntat transportdatum:

    30-05-2019

  • Fråga?

    • 0730058. Parallelstag, styrning
    • För att hjälpa dig väl i fråga behöver vi ytterligare information om bilen. Vi skulle vilja veta från dig: gör / modell / modell, år, kropp, bränsle, automatisk eller skift, antal dörrar, chassinummer.

Parallelstag, styrning

Parallelstag, styrning

1 241,21 kr